k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

PULZNÍ OXYMETR, CERTIFIKOVANÝ PRSTOVÝ PULZNÍ OXYMETR, KTERÝ SI VYBRAT?

V reakci na potřeby našich zákazníků nabízíme vysoce kvalitní prstový pulzní oxymetr, s nímž můžete měřit důležité životní funkce, jako je saturace a tepová frekvence. V našem obchodě najdete potřebný prstový pulsní oxymetr, který zajistí přesné měření.

MONITOR SRDEČNÍHO TEPU, K ČEMU SE POUŽÍVÁ?

Prstový pulzní oxymetr umožňuje měřit saturaci a tepovou frekvenci, což je obzvláště užitečné pro sledování důležitých životních funkcí, např. při virové infekci. V našem obchodě najdete vysoce kvalitní pulzní oxymetry, které provádějí přesná měření. Je důležité, aby byl tento typ přístroje správně kalibrován - jen tak bude ukazovat skutečné hodnoty v souladu se zdravotním stavem testované osoby.

PRO KOHO JE URČEN PRSTOVÝ PULZNÍ OXYMETR ?

Pulsmetr je užitečné zařízení pro:

- senioři,

- děti

- dospělí

- zaměstnanci,

jinými slovy, pro každého! Vyplatí se zajistit dodatečnou bezpečnost pomocí prstového pulzního oxymetru. V dnešní době je to zařízení, které umožňuje rychlou předběžnou diagnostiku, v případě potřeby dostupnou pro každého. Jeho použití není omezeno na nemocnice a zdravotní střediska nebo ordinace lékařů - můžete mít vlastní soukromé zařízení, které můžete kdykoli použít. Jeho malé rozměry vám umožní vzít si ho všude s sebou.

LÉKAŘSKÝ SATURÁTOR

Lékařský saturátor na vašem prstu vám umožní měřit úroveň saturace krve, tj. úroveň nasycení krve kyslíkem. Toho lze dosáhnout jednoduchým a neinvazivním způsobem, a to nasazením saturátoru na prst. Po chvíli čekání se zobrazí výsledek měření. Toto zařízení je užitečné zejména pro starší a nemocné osoby všech věkových kategorií. Nasycení krve je jedním z nejspolehlivějších parametrů, pokud jde o zdraví. V době pandemií jsou monitory sytosti stále oblíbenější a v současnosti patří k nejčastěji kupovaným přístrojům pro domácí použití (hned po teploměrech). Je třeba zmínit, že měření saturace může zachránit život a výsledek měření je často rozhodující pro rozhodnutí, zda bude k nemocnému vyslána záchranná služba.

Proč si koupit pulzní oxymetr od Zenwire.cz?

Certifikace - klíčové slovo. Naše přístroje odpovídají platným normám a mají příslušné certifikáty, které je opravňují k použití jako nástroje pro měření životních funkcí. Těmto otázkám se vyplatí věnovat pozornost, protože v dnešní době se mnoho nepoctivých prodejců snaží prodat svým zákazníkům pulzní oxymetry pochybné kvality, které nejsou spolehlivé a mohou způsobit ohrožení zdraví nebo dokonce života. Společnost Zenwire vám na své produkty poskytuje záruku - víme, jak důležitá je vaše bezpečnost a bezpečnost vašich blízkých.

Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou obchodu.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl