k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Kdy byste si tedy měli koupit bezkontaktní teploměr?

Odpověď na tuto otázku závisí na vašich potřebách. Bezkontaktní infračervené teploměry jsou nejpřesnějším typem teploměru, protože měří tělesnou teplotu bez dotyku. Pro děti jsou bezbolestné a rychlé - měření trvá asi 3 sekundy! Na rozdíl od tradičních rtuťových nebo alkoholových přístrojů, které mohou být nepohodlné, nevyžadují dlouhé stání v klidu. Doporučuje se proto rodičům s dětmi, starším lidem, kteří potřebují pomoc při měření vlastní teploty, sportovcům, u nichž může aktivita vést k tepelnému stresu dříve, než se tento stav projeví, a všem ostatním, kteří chtějí rychle zjistit přesné údaje.

Jak funguje infračervený teploměr?

Bezkontaktní infračervené teploměry měří teplotu detekcí množství tepla vyzařovaného objektem. Mají čočku, která soustřeďuje a koncentruje záření, které se pak měří v porovnání s okolním zářením a určuje tělesnou teplotu. Na rozdíl od kontaktních zařízení je lze použít v nepříjemných nebo obtížných situacích, kdy se dítěte nemůžete dotknout - například když spí.

Jaké jsou další výhody používání bezkontaktního infračerveného teploměru?

Lze je použít k měření teploty předmětů, což je užitečné při vaření nebo při diagnostice horečky u domácích zvířat. Některé modely jsou dokonce vybaveny laserovým ukazovátkem, které vám pomůže přesněji zamířit! Navíc jsou cenově velmi dostupné ve srovnání s většinou tradičních teploměrů, jejichž používání je spojeno s určitými obtížemi.

Jaký infračervený teploměr si mám koupit?

Záleží na vašich konkrétních potřebách. Prvním krokem je výběr mezi bezkontaktním a kontaktním zařízením, protože jejich funkce se výrazně liší. Pokud hledáte teploměr pro měření teploty předmětů i osob, potřebujete teploměr s širokým rozsahem měření. Na Zenwire.eu najdete nejlepší bezkontaktní teploměry na trhu!

Naše teploměry jsou certifikované zdravotnické přístroje, které se vyznačují spolehlivostí a dlouhou životností. Zvolte kvalitu, kterou vám ostatní závidí, a objednejte si u nás bezkontaktní teploměr ještě dnes! Zveme vás, abyste se seznámili se zbytkem naší nabídky, která vás jistě pozitivně překvapí. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl