k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Mnoho lidí trpí černými a bílými tečkami na kůži. Pokud mezi ně patříte, víte, jak frustrující to může být. Možná se nechcete ukázat na veřejnosti například s černými nebo bílými tečkami na nose. Existuje snadný způsob, jak se zbavit problémů s černými a bílými tečkami: vysavač na černé a bílé tečky! Tento přístroj odsaje všechny nečistoty, aby nemohly dále poškozovat vaši pleť. Je také velmi cenově dostupný, takže stojí za zvážení, pokud máte problémy s černými a bílými tečkami!

 

Jak funguje čistič vousů?

Vysavač na černé a bílé tečky vyčistí vaše póry díky síle podtlaku. Funguje stejně jako běžný vysavač, ale je určen k odstraňování nečistot z vaší pokožky, nikoli k odstraňování nečistot a prachu z různých povrchů! Jediné, co musíte udělat, je přiložit tento přístroj na obličej v místě, kde se nacházejí černé nebo bílé tečky. Vysavač by je měl vysát, abyste je mohli odstranit jiným způsobem (například peelingem). Dbejte na to, abyste vysavač nedrželi na jednom místě příliš dlouho, jinak můžete tuto část pokožky poškodit! Kdy mám používat vysavač pro péči o pleť?
V každé situaci, kdy vám vadí kožní léze, jako jsou černé a bílé tečky. Ty tráví spánek mnoha lidí. Tento typ vysavače je alternativou k nákladným návštěvám kosmetičky. Zaplatíte jednou, používáte stále!

Pokud se černých a bílých teček nemůžete zbavit jinými prostředky, můžete zvážit použití kožního vysavače. Pokud jste vyzkoušeli volně prodejné přípravky a nefungovaly, je čas vyzkoušet něco nového! Vysavač na černé a bílé tečky může být skvělým způsobem, jak se těchto skvrn na pleti zbavit. Je levný, snadno se používá a opravdu funguje! Proto už nečekejte - kupte si vysavač na odstranění černých a bílých teček ještě dnes!

Pokud hledáte cenově dostupné zařízení, které dokáže odstranit černé a bílé tečky z vaší pleti, pak je vysavač tou správnou volbou! Tento přístroj odsaje všechny nečistoty, aby nemohly dále poškozovat vaši pleť. Jeho používání je také velmi snadné, takže nebudete mít žádné problémy se začátkem. Nečekejte déle - kupte si vysavač na černé a bílé tečky ještě dnes!

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl