k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Dokovací stanice USB-C s technologií Display Link

USB-C HUB Dokovací stanice 16v1 Display Link 3x HDMI USB 3.0 Mini Jack Ethernet 1000Mbps SD pro Macbook M1 M2 Zenwire DS933 USB-C HUB Dokovací stanice 16v1 Display Link 3x HDMI USB 3.0 Mini Jack Ethernet 1000Mbps SD pro Macbook M1 M2 Zenwire DS933
Dodavatel: Zenwire
Cena:

4 999,94 Kč

Regular price: 5 249,81 Kč

Lowest price: 5 249,81 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva

Co je technologie Display Link?

Dokovací stanice s technologií Display Link nejsou obyčejné dokovací stanice. Na rozdíl od tradičních dokovacích stanic, které obvykle slouží k rozšíření počtu dostupných portů na notebooku nebo k nabíjení, nabízejí dokovací stanice Display Link něco víc. Poskytují řešení pro všechny uživatele počítačů Apple Macbook s čipem M1 a M2, kteří chtějí používat několik externích displejů v režimu Extend.

- Technologie v praxi: V dokovacích stanicích, které podporují technologii Display Link, je zabudován další procesor. Díky němu jsou schopny zpracovávat data potřebná k zobrazení obrazu na několika externích monitorech. Jedná se o odpověď na výzvy, které představují nejnovější počítače řady Macbook.

Proč investovat do dokovacích stanic s technologií Display Link?

Přestože jsou dokovací stanice s technologií Display Link o něco dražší než standardní dokovací stanice, přinášejí uživatelům řadu výhod:

- Pohodlí při práci na více obrazovkách:
- Speciální procesor: Díky vestavěnému datovému procesoru je zobrazení obrazu plynulé a bez zasekávání, což je u mnoha jiných dokovacích stanic nedosažitelné.
- Kompatibilita s Macbookem: Jedná se o jednu z mála technologií, která bez problémů spolupracuje s notebooky Apple Macbook M1 a M2.

Proč si vybrat produkty Zenwire?

Jsme hrdými dodavateli originálních produktů společnosti Zenwire, která je jedním z předních výrobců dokovacích stanic s technologií Display Link.

- Kvalita: Zenwire je synonymem kvality. Díky použití nejnovějších technologií a důrazu na detail zaručuje spolehlivost a dlouhou životnost svých výrobků.
- Podpora:
V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku dokovacích stanic s technologií Display Link od společnosti Zenwire. Zveme vás k nákupu u nás!

Jaké porty nabízejí naše dokovací stanice Display Link?

V dokovacích stanicích USB C s technologií Display link najdete bohatou sadu portů, které vám umožní ještě efektivnější práci na zařízeních Macbook M1 a M2 (a také na systémech Windows). Příklady vstupů na našich zařízeních jsou:

- Display Link - přenos zvuku a videa přes USB nebo USB-C
- Více vstupů HDMI a Display Port s rozlišením až 5K
- Port USB-C s rychlým nabíjením
- Podpora karet SD a MicroSD - důležité zejména pro fotografy
- Mnoho dalších možností v závislosti na zvoleném modelu dokovací stanice pro Macbook.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl