k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Historie a vývoj kabelů Lightning


Když Apple v roce 2012 představil kabel Lightning, který nahradil 30kolíkový konektor používaný u předchozích modelů iPhonů, iPadů a iPodů, bylo jasné, že se firma snaží o inovace a minimalismus v přístupu k designu. Kabel Lightning byl vytvořen s ohledem na jednoduchost, výkon a všestrannost.


- Zmenšená velikost: Jedním z hlavních cílů uvedení Lightningu bylo poskytnout menší a univerzálnější řešení než starý 30pinový konektor.
- Oboustranný konektor: Stejně jako USB-C je i Lightning konektor oboustranný, což znamená, že se nemusíte starat o to, kterým koncem ho zasunete do zařízení.
- Vyšší výkon: Lightning nabízí ve srovnání se svým předchůdcem vyšší rychlost nabíjení a přenosu dat a stal se standardem pro všechna nová zařízení Apple.


Proč jsou kabely Lightning výjimečné?


Ačkoli se mnoho dalších společností vyrábějících chytré telefony rozhodlo přijmout standard USB-C, Apple zůstává u svého řešení Lightning z několika klíčových důvodů.


- Robustnost: Kabely Lightning jsou známé svou odolností a robustností, takže jsou spolehlivé pro každodenní použití.
- Kompatibilita: Tyto kabely jsou kompatibilní s celou řadou příslušenství Apple, jako jsou dokovací stanice, sluchátka, adaptéry a další.
- Bezpečnost: Autentické kabely Lightning od společnosti Apple mají speciální certifikace, které zajišťují jejich bezpečnou spolupráci se zařízeními Apple.
- Inovace: Technologie Lightning umožnila vznik funkcí, jako jsou sluchátka EarPods bez tradičního konektoru pro sluchátka.


Výběr vhodného kabelu Lightning


Protože je na trhu mnoho padělků a nekvalitních výrobků, je užitečné vědět, jak vybrat správný kabel Lightning.


- Certifikace MFi: Apple provozuje program MFi (Made for iPhone/iPod/iPad), který certifikuje příslušenství třetích stran. Výběrem kabelu s certifikací MFi si můžete být jisti, že je pro vaše zařízení kompatibilní a bezpečný.
- Materiál a odolnost: Kvalitní kabely jsou často zesílené, aby měly delší životnost.
- Délka kabelu: Zamyslete se nad délkou kabelu, který potřebujete. Potřebujete krátký kabel na cesty nebo třeba delší pro použití doma?


Shrnuto a podtrženo, Lightning kabely se staly nedílnou součástí ekosystému Apple. Nabízejí rychlost, výkon a spolehlivost a staly se klíčem k plnému využití potenciálu produktů Apple. Když se rozhodnete pro koupi, nezapomeňte si ověřit pravost a kompatibilitu, abyste si užili bezproblémový zážitek.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl