k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Přenosné projektory a miniprojektory

Projektor WiFi Android TV FULL HD 4K 550 ansi Automatické zaostřování pro telefon Projektor WiFi Android TV FULL HD 4K 550 ansi Automatické zaostřování pro telefon
Dodavatel: Zenwire
Cena:

6 249,94 Kč

Regular price: 6 874,81 Kč

Lowest price: 6 874,81 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
MINI PROJEKTOR 360 ANDROID 9.0 WiFi Miracast Aircast FULL HD FILMOVÁ PROJEKCE pro telefon Bluetooth HDMI/USB/USB-C Zenwire H6 360 MINI PROJEKTOR 360 ANDROID 9.0 WiFi Miracast Aircast FULL HD FILMOVÁ PROJEKCE pro telefon Bluetooth HDMI/USB/USB-C Zenwire H6 360
Dodavatel: Zenwire
Cena:

2 499,81 Kč

Regular price: 2 624,81 Kč

Lowest price: 2 624,81 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
Mini projektor Přenosný WiFi Full HD 4K 7500lm projektor pro notebook telefon Mini projektor Přenosný WiFi Full HD 4K 7500lm projektor pro notebook telefon
Dodavatel: Zenwire
Cena:

3 437,31 Kč

Regular price: 3 437,31 Kč

Lowest price: 3 749,94 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
Mini projektor Přenosný WiFi Full HD projektor pro smartphone 3000 lm Mini projektor Přenosný WiFi Full HD projektor pro smartphone 3000 lm
Dodavatel: Zenwire
Cena:

1 437,31 Kč

Regular price: 1 562,31 Kč

Lowest price: 1 562,31 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
PŘENOSNÝ PROJEKTOR MINI LED FULL HD USB PROJEKTOR Zenwire A10 PŘENOSNÝ PROJEKTOR MINI LED FULL HD USB PROJEKTOR Zenwire A10
Dodavatel: Zenwire
Cena:

1 249,94 Kč

Regular price: 1 374,81 Kč

Lowest price: 1 374,81 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva

Mobilita bez kompromisů


Era velkých a těžkých promítacích zařízení je již minulostí. Díky technologickému pokroku se dnes můžeme těšit z technologicky vyspělých a přitom kompaktních a lehkých projektorů, které se vejdou do batohu nebo tašky. Co to znamená pro uživatele?

- Lehké a kompaktní: Mini projektory obvykle váží méně než několik kilogramů, takže je možné je vzít prakticky kamkoli.
- Rychlé uvedení do provozu: Není nutná žádná instalace ani nastavení. Stačí jej postavit, zapnout a užívat si promítání.
- Všestranné použití: Ideální pro obchodní prezentace, venkovní promítání filmů nebo hraní her na velké obrazovce na cestách.

Pokročilé funkce v malém balení

Nenechte se zmást velikostí - miniprojektory jsou malé zázraky technologie, které nabízejí řadu funkcí a zařízení, jež byly dříve dostupné pouze u velkých stolních modelů.

- Vysoká kvalita obrazu: Díky pokročilým matricím a projekční technologii je obraz ostrý, jasný a plný barev.
- Bezdrátové připojení:
- Baterie s dlouhou výdrží: Mnoho modelů má vestavěnou Wi-Fi, která umožňuje streamovat obraz přímo z mobilních zařízení.
- Baterie s dlouhou výdrží: Některé přenosné projektory mají vestavěné dobíjecí baterie, které umožňují několikahodinový provoz bez připojení k síti.

Estetika se snoubí s funkčností

Přenosné a mini projektory nejen skvěle fungují, ale také skvěle vypadají. Jejich design je promyšlený tak, aby byly nejen funkční, ale také estetické.


Moderní design: Čisté linie, minimalistický design - tyto projektory jistě upoutají pozornost a budou vypadat elegantně v každém prostředí.
- Intuitivní menu a ovládání: Jednoduché ovládání zajistí, že i ti, kteří se nevyznají v technologiích, snadno zvládnou základní funkce zařízení.
- Robustnost a odolnost: Navzdory malým rozměrům jsou miniprojektory robustně vyrobeny a vydrží každodenní používání.
4. Miniprojektor jako centrum zábavy.

Miniprojektory jsou nejen nástrojem pro práci nebo vzdělávání, ale také vynikajícím centrem zábavy. Zde jsou důvody, proč byste o jejich použití měli v této souvislosti uvažovat:
Domácí kino: Mini projektory vám umožní vytvořit si doma vlastní kino. Díky nim si můžete vychutnat filmy, seriály a oblíbené pořady na velké obrazovce, aniž byste museli investovat do drahých televizorů.
Video hry: Nadšenci videoher ocení možnost hrát hry na velké obrazovce. Miniprojektory poskytují pohlcující herní zážitek, kterého lze na malé obrazovce monitoru dosáhnout jen obtížně.
Společenská setkání: Při pořádání setkání s přáteli nebo rodinou se miniprojektor stane dokonalým nástrojem pro prezentaci společných fotografií a videí, který vytvoří jedinečnou atmosféru.

Podívejte se na naši nabídku přenosných a mini projektorů. Jedná se o zařízení, která jsou ideální pro domácnost, práci i cestování. Jsou malé, lehké a všestranné - představují novou éru projekce!

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl