k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Projektory SMART se systémem Android nebo Linux podporující WiFi

Projektor WiFi Android TV FULL HD 4K 550 ansi Automatické zaostřování pro telefon Projektor WiFi Android TV FULL HD 4K 550 ansi Automatické zaostřování pro telefon
Dodavatel: Zenwire
Cena:

6 249,94 Kč

Regular price: 6 874,81 Kč

Lowest price: 6 874,81 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
MINI PROJEKTOR 360 ANDROID 9.0 WiFi Miracast Aircast FULL HD FILMOVÁ PROJEKCE pro telefon Bluetooth HDMI/USB/USB-C Zenwire H6 360 MINI PROJEKTOR 360 ANDROID 9.0 WiFi Miracast Aircast FULL HD FILMOVÁ PROJEKCE pro telefon Bluetooth HDMI/USB/USB-C Zenwire H6 360
Dodavatel: Zenwire
Cena:

2 499,81 Kč

Regular price: 2 624,81 Kč

Lowest price: 2 624,81 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
Projektor Full HD 4K 24000lm WiFi SMART TV MULTIMEDIA Projektor s automatickým zaostřováním Projektor Full HD 4K 24000lm WiFi SMART TV MULTIMEDIA Projektor s automatickým zaostřováním
Dodavatel: Zenwire
Cena:

11 874,81 Kč

Regular price: 12 499,81 Kč

Lowest price: 11 874,94 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva

Technologie a výkon na nejvyšší úrovni

V době digitální transformace očekáváme nejen funkční, ale i technologicky vyspělé vybavení. Naše projektory tato očekávání splňují na 100 %. Zde je několik klíčových vlastností, které naše produkty odlišují:

- Různé technické specifikace:
- Pokročilé operační systémy: Nabízíme projektory s různým výkonem - od modelů se svítivostí 4800 lumenů ideálních pro každodenní domácí použití až po profesionální jednotky se svítivostí přesahující 10000 lumenů pro náročnější projekční prostředí:
- Podpora WiFi: Výběrem mezi systémy Android a Linux si můžete být jisti bezproblémovým a stabilním provozem zařízení.
- Podpora WiFi: Díky připojení k bezdrátové síti naše projektory úspěšně nahradí tradiční televizory a umožní vám přístup k široké škále online obsahu.

Promyšlená řešení pro uživatelský komfort

Komfort a pohodlí jsou klíčem k srdci každého nadšence nových technologií. A to naše projektory nabízejí:

- Automatické zaostřování: Změna polohy projektoru? Nemusíte se starat o zaostřování - zařízení to udělá automaticky za vás.
- Velikost projekce: Projektor je vybaven technologií pro promítání:
- Vestavěné reproduktory: Možnost promítat až na úhlopříčku 200 palců představuje filmový zážitek v pohodlí vašeho domova.
- Vestavěné reproduktory: Díky nim nemusíte investovat do dalšího zvukového vybavení - naše projektory zajistí čistý a hlasitý zvuk během promítání.

Všestrannost a kompatibilita

Naše projektory SMART jsou nejen vyspělou technologií, ale mají také všestranné využití. Nabízejí:

- Podpora oblíbených platforem:
- Rozmanitost portů: Netflix, YouTube, HBO GO a mnoho dalších streamovacích služeb v dosahu dálkového ovladače: HDMI, VGA, USB a řada dalších vstupů pro připojení prakticky jakéhokoli zařízení.
- Funkce streamování: Bezproblémové streamování obrazu a zvuku přes Miracast nebo Bluetooth.

Každý projektor Zenwire zakoupený u nás je dodáván s nezbytným příslušenstvím - napájecím zdrojem, dálkovým ovládáním, kabelem a čisticím hadříkem. V zájmu spokojenosti našich zákazníků přikládáme také podrobnou uživatelskou příručku. Zveme vás, abyste si prohlédli celou naši nabídku a vybrali si projektor, který splní všechna vaše očekávání. Naše nabídka je odpovědí na potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů.
Můžeme se také pochlubit velmi pozitivními ohlasy našich zákazníků na námi nabízené projektory. Obzvláště chválená je kvalita obrazu našich chytrých projektorů s operačním systémem Android nebo Linux a také bezproblémové bezdrátové připojení našich výrobků k zařízením.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl