k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16

Dokovací stanice USB-C 16in1 Display Link 2x HDMI 4K + 2x Display Port 4K / 3x USB 3.0 gen2/ 2x USB-C gen2/ micro SD TF/ 2x mini Jack/ Gigabit Ethernet RJ-45 1000 Mb/s napájení pro Macbook M1 M2 Windows Zenwire DS932

Dostupnost: Pospěšte si! Poslední dostupné kusy!
Odesláno v rámci: Dodání do 2-5 pracovních dnů
Cena: 7 283,06 Kč 7283.06
quantity ks.
 • Koupit a přijímat 1 250 ukázat KLUB.
 • Vyměňte je za produkty a slevy na budoucí nákupy [?]
product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

box-orange

Dodání do 2-5 pracovních dnů [?]

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

express-delivery

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 14 dní na vrácení

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby

Hodnocení produktu
Dodavatel: Zenwire
Kód produktu/SKU: 9090900

Popis

DOKOVACÍ STANICE DISPLAY LINK HUB USB-C ADAPTÉR 16W1 ZENWIRE S PORTY: 2X HDMI 4K@60HZ A 2X DISPLAY PORT 5K@60HZ, 2X USB 3.0 + 3X USB 3.1, SD A MICRO SD (MAX 2 TB), MINI JACK (SLUCHÁTKA A MIKROFON), GIGABIT ETHERNET RJ-45 1000 MBPS, USB-C DATA TRANSFER, USB-C POWER DELIVERY 60W FAST CHARGE

✅ Už vás nebaví hledat USB-C rozbočovač pro váš Macbook, který je kompatibilní s procesorem M1 / M2 a bude podporovat několik HDMI monitorů v režimu Extend a Mirror? Máme pro vás řešení. Dokovací stanice Zenwire Display Link.

 • Podpora standardu Display Link, možnost pracovat až se třemi monitory současně - dokovací stanice má vestavěný přídavný čip, který vám po instalaci softwaru Display Link umožní používat v Extend několik dalších monitorů Režim nebo zrcadlový režim, a to i na Macbooku M1 a M2 a Windows, Androidu a dalších. Můžete získat až 1 x 5K@60Hz nebo 2x 4K@60Hz.
 • Display Link umožňuje přenášet audio a video signály i přes běžný port USB 3.0 nebo USB-C s podporou 3.1 nebo 3.0 bez podpory Display Port. Díky tomu můžete používat až 3 monitory (1 váš notebook + dva externí monitory, oba Extend a Mirror).
 • 2x HDMI 4K@60Hz - jeden z mála adaptérů dostupných na trhu, který umožňuje připojit až 2x HDMI monitory současně v režimu zobrazení Extend i Mirror.
 • 2x Display Port 5K@60Hz - jeden z mála adaptérů dostupných na trhu, který umožňuje připojit až 2x monitory k Display Portu současně v režimu zobrazení Extend i Mirror. Při připojení dvou monitorů budou pracovat až do 4K@60Hz s jedním 5K@60Hz.
 • Dokovací stanice má až 16 konektorů. To umožňuje výjimečnou všestrannost.
 • USB-C Power Delivery 60w Fast Charge – umožňuje nabíjet váš MacBook a současně používat rozbočovač a poskytuje dodatečné napájení, např. pro externí disky,
 • Gigabit Ethernet RJ-45 1000 Mbps - poskytuje rychlý přenos dat rychlostí až 1000 Mbps
 • 3 USB konektory. 3x USB 3.1 - extrémně vysoká přenosová rychlost až 10 GB/s se zpětnou kompatibilitou s nižšími standardy USB konektorů jako USB 2.0 a USB 3.0.
 • Podpora SD a micro SD karet až do 2TB
 • Vysoká kvalita materiálů. Hliníkové pouzdro.
 • Kompatibilní s Macbooky M1 a M2 a dalšími! Také pod 2x HDMI v rozšířeném režimu.
 • Přídavný napájecí zdroj, který je součástí sady, poskytuje dostatečné napájení periferií připojených k dokovací stanici.

Nejnovější model, nejpokročilejší verze.

DOKOVACÍ STANICE ZENWIRE DISPLAYLINK 16V1. ZVYŠTE VŠESTRANNOST, PRODUKTIVITU A MOŽNOSTI SVÉHO NOTEBOOKU NEBO MACBOOKU. SCHOPNOST PODPOROVAT AŽ TŘI MONITORY SOUČASNĚ.

Adaptér Zenwire vám umožní připojit až tři monitory současně, což vám umožní zobrazit samostatný nebo stejný obsah na každém z nich . Podporuje mnoho způsobů spolupráce se zařízeními, která přenášejí obraz, mezi ně patří:

 1. ✅Mirror Mode - duplikování obrazovky z notebooku na externí zařízení. Na každém monitoru stejný obsah.
 2. ✅ Rozšířený režim – použití externí obrazovky jako další plochy, na které lze umístit další obsah. Díky podpoře Display Link můžete tuto funkci použít také na Macbooku M1 a M2. Na každém ze tří monitorů můžete zobrazit jiný obsah.

toto nastavení můžete nakonfigurovat podle svých potřeb mnoha způsoby.

S touto funkcí používejte svá zařízení efektivněji.

CO MÁME NA MYSLI, KDYŽ ŘÍKÁME, ŽE MONITOR PODPORUJE PŘIPOJENÍ AŽ TŘÍ MONITORŮ SOUČASNĚ?

Systém, ve kterém jsou k notebooku připojeny dva externí monitory a třetí obrazovka je obraz z notebooku, ke kterému je připojena dokovací stanice.

ZENWIRE 16W1 DISPLAY LINK USB-C ADAPTÉR MÁ NÁSLEDUJÍCÍ KONEKTORY:

 1. ✅ RJ-45  Gigabit Ethernet 1000 Mbps - poskytněte extrémně rychlý internet a používejte jej bez prodlev, prodlev nebo výpadků WiFi.
 2. ✅ 2x HDMI 4K@60Hz - možnost připojit až dva monitory najednou v režimu Extend a Mirror také na Macbooku M1 a M2: 2x 4K@60Hz. Dokovací stanice je také zpětně kompatibilní s nižšími rozlišeními.
 3. ✅ 2x Display Port 1x 5K@60Hz nebo 2x 4K@60Hz - možnost připojení až dvou monitorů najednou v režimu Extend a Mirror také na Macbooku M1 a M2: 1x (jeden monitor) 5K@60Hz nebo 2x (dva monitory) 4K @ 60 Hz. Dokovací stanice je také zpětně kompatibilní s nižšími rozlišeními.
 4. ✅ 3 konektory USB 3.1 gen 2 kompatibilní také s USB 3.0 + 2x USB 2.0. Přenos až 10 GB/s.
 5. ✅ 2x USB-C Data Transfer USB 3.1 - pro připojení příslušenství jako je externí disk nebo flash disk.
 6. ✅ 1x USB-C port pro připojení kabelu spojujícího dokovací stanici s počítačem (kabely pro připojení stanice k počítači jsou součástí balení).
 7. ✅ Zásuvka pro připojení zdroje 24V (zdroj je součástí).
 8. ✅ 2x Mini Jack pro sluchátka / reproduktory a mikrofon - do těchto konektorů připojte sluchátka, mikrofon nebo reproduktory.
 9. ✅  Čtečka karet Micro SD / TF - kompatibilní s SD 4.0 a nižšími.
 10. ✅ Čtečka karet Micro SD kompatibilní s SD 4.0 a nižší.
 11. Podpora SD 4.0 nižší.
 12. ✅ Zástrčka USB-C 3.1 / Thunderbolt 3.0 -  umožňuje připojit adaptér do zásuvky USB typu C na vašem zařízení.

VLASTNOSTI DOKOVACÍ STANICE ZENWIRE DISPLAY LINK 16V1:

 • ✅ Podpora nejnovějších technologií - použijte adaptér, který podporuje nejnovější standardy konektorů jako: Display Link, HDMI 4K@60Hz, gigabitový Ethernet 1000 Mbps, Power Delivery 60W
 • ✅ Display Link - novinka na trhu, možnost připojení více monitorů, i když grafická karta vašeho počítače podporuje pouze jeden. Řešení, které umožňuje současně připojit až tři monitory k Macbooku M1 a M2 v režimu Extend a Mirror. Navíc díky Display Link můžete k počítači připojit dva další monitory, i když jeho grafická karta podporuje pouze jeden.
 • ✅ Plug & Play -  adaptér funguje ihned po připojení k cílovému zařízení. Chcete-li plně využívat Display Link, musíte si stáhnout software z webu výrobce.
 • ✅ Možnost připojení až tří monitorů současně - až dva monitory 4K@60Hz + jeden monitor jako obrazovka notebooku, ke kterému připojíme dokovací stanici.
 • ✅ Všestrannost - funguje na zařízeních s Apple Mac OS i Windows, Linux a Android.
 • ✅ Bezpečnost –  adaptér splňuje normy CE a ROHS, díky čemuž je bezpečný pro vás i životní prostředí.
 • ✅ Moderní čip - vestavěná  ochrana proti přehřátí.

ADAPTÉR PODPORUJE SAMSUNG DEX A HUAWEI EASY PROJECTION.

Připojte svůj smartphone k adaptéru a používejte jej jako počítač díky Samsung DEX a Huawei Easy Projection.

✅ DISPLAYLINK. DOSÁHNĚTE MAXIMÁLNÍ PRODUKTIVITY S PODPOROU AŽ TŘÍ HDMI MONITORŮ SOUČASNĚ.

 • Za předpokladu, že váš notebook podporuje Thunderbolt 3.0 nebo 4.0 nebo USB-C s podporou Display Port nebo Alt Mode a Power Delivery. Dokovací stanice umožňuje zobrazení obsahu na třech monitorech v rozlišení až 5K@60Hz při připojení jednoho monitoru nebo 2x 4K@60Hz na ostatních při použití obou současně. Adaptér Display Link je také zpětně kompatibilní s nižšími rozlišeními.
 • Pokud váš notebook nemá výše zmíněné konektory, ale má USB 3.0 nebo USB-C s podporou USB 3.0 nebo USB 3.1, stále můžete využít dokovací stanici Display Link a připojit až dva externí monitory s rozlišením 4K@ 60Hz k tomu.
 • DisplayLink funguje na Mac OS, Windows 11, 10, 8.1, 8, Android, Linux.

✅ ZVYŠTE SVOU PRODUKTIVITU NA MACBOOKU M1 M2 A DALŠÍCH S DOKEM ZENWIRE S DISPLAY LINK.

Stojí za to vědět, že Macbooky s procesory M1 a M2 umožňují v režimu Extend podporovat pouze jeden další monitor. Pro mnoho uživatelů to může být nepříjemnost a bohužel většina adaptérů dostupných na trhu tento problém neřeší, zejména pokud jde o režim Extend (samostatný obsah na každé z přídavných obrazovek). Řešením tohoto problému je Zenwire Dock s podporou Display Link , který umožňuje používat více monitorů současně i přes současná omezení Macbooků.

Používejte až čtyři monitory a zobrazujte na každém jiný obsah pomocí doku Zenwire 16-in-1 DisplayLink také na Macbooku M1 a M2. Zbavte se omezení.

KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍMI:

 • ✅Apple  MacBook 12 (2015-2023), Pro 13, Pro 15 (2016-2023), Macbook Air (2018-2023), Macbook Pro 16 (2021-2023), iPad Pro s USB C konektorem, kompatibilní s Macbooky s procesory M1, M1x a s procesory M2
 •  Jakýkoli počítač a notebook se systémem Windows s příslušnou verzí systému a zásuvkou USB-C s podporou Thunderbolt 3.0 nebo 4.0 nebo USB-C Display Port s podporou napájení nebo režimu Alt.
 •  Další zařízení se systémem Linux a Android se zásuvkou USB-C s podporou Thunderbolt 3.0 nebo 4.0 nebo USB-C Display Port s podporou napájení.

A mnoho dalších zařízení vybavených portem USB C s podporou Display Port nebo Thunderbolt 3.0 nebo Thunderbolt 4.0.

KOMPATIBILITA SE SYSTÉMY:

 • ✅ Windows 11, 10, 8, 7
 • ✅Apple Mac OS – Podporuje režim Extend na Macbooku M1 a M2 prostřednictvím Display Link.
 • ✅Linux/Ubuntu
 • ✅Android

Adaptér může fungovat i se smartphony a tablety s portem USB-C.

VSTUPTE DO SVĚTA ZVUKU S MINI JACK PORTY

Dokovací stanice má mini Jack konektory pro sluchátka a reproduktory  , což znamená, že můžete připojit mimo jiné:

 • ✅Mikrofon
 • ✅ Reproduktory
 • ✅ Sluchátka s mikrofonem
 • ✅ a další

DISPLAYLINK UMOŽŇUJE PŘIPOJENÍ VÍCE DISPLEJŮ V REŽIMU EXTEND / ALT K MACBOOKU M1 A M2 A DALŠÍM.

 • Software Display Link a přítomnost dalšího vyhrazeného čipsetu v dokovací stanici Zenwire umožňuje použití až tří HDMI monitorů v režimu Extend současně. Dokonce i v Macboocích M1 a M2 a dalších verzích.
 • Díky podpoře Display Link můžete na svém zařízení používat několik dalších monitorů, i když jeho grafická karta podporuje pouze jeden další monitor.
 • Display Link vám umožní připojit k počítači až dva další monitory, a to i ke konektorům USB 3.0 nebo USB-C s podporou 3.0 nebo 3.1.
 • Software Display Link si můžete zdarma stáhnout z webu poskytovatele programu na adrese synaptics.com v sekci Display Link. Instalace je jednoduchá, rychlá a zdarma.

Software Display Link je k dispozici pro Mac OS, Windows, Android, Chrome OS a Ubuntu.

UŽIJTE SI ADAPTÉR ZENWIRE USB-C DISPLAY LINK 16-V-1 V NĚKOLIKA JEDNODUCHÝCH KROCÍCH.

 1. Nejprve nainstalujte software Display Link ke stažení od dodavatele softwaru na synaptics.com v části Display Link. Instalace tohoto softwaru je nezbytná pro využití plného potenciálu této dokovací stanice.
 2. Připojte napájecí kabel USB k napájecímu adaptéru 5V 2A (je součástí dodávky) k rozbočovači a napájecímu adaptéru 24V , který je součástí balení.
 3. Připojte kabel USB-C na USB-C propojující počítač s rozbočovačem a počítačem/notebookem/macbookem (součástí balení).
 4. Spusťte jej stisknutím tlačítka napájení na rozbočovači. Zda je rozbočovač v provozu, poznáte podle toho, že se LED na rozbočovači rozsvítí modře.
 5. Připojte zařízení a kabely k hubu, který chcete používat a užijte si jeho provoz :).

V panelu programu Display Link si můžete nakonfigurovat rozvržení zobrazení monitorů podle vašich aktuálních potřeb.

DOKOVACÍ STANICE ZENWIRE S PODPOROU DISPLAY LINK. PROČ SE VYPLATÍ VYBÍRAT?

 • Čip DisplayLink vám umožní připojit až tři monitory přes HDMI nebo Display Port a zároveň je můžete používat v režimu Extend a Mirror i na Macbooku M1 a M2. Jinými slovy, na každém z monitorů můžete zobrazovat jiný obsah a odesílat na ně audio a video signály. Za předpokladu, že s obrazovkou notebooku zacházíme jako s jednou z obrazovek.
 • Možnost připojení dvou nebo tří monitorů současně, i když grafická karta vašeho počítače umožňuje připojit pouze jeden monitor.
 • Možnost používat dva další monitory, i když dokovací stanici připojíte k běžnému USB 3.0 nebo USB-C s podporou 3.1 nebo 3.0. Můžete tak získat možnost připojit dva další monitory, i když váš počítač tuto funkci nativně nepodporuje.
 • Přítomnost až 16 konektorů zajišťuje vysokou všestrannost.
 • Možnost připojení pomocí kabelu zajišťuje možnost libovolného uspořádání dokovací stanice na stole nebo jiném povrchu pro zajištění odpovídajících ergonomických vlastností a estetiky.
 • Podpora nejnovějších technologií zajišťuje použití na nejvyšší úrovni.
 • Vysoká kvalita produktu.
 • PROČ JE CENA TOHOTO PRODUKTU VYŠŠÍ NEŽ U MNOHA JINÝCH HUBŮ NA TRHU?

  Tento rozdíl je způsoben především technologií, kterou je tato dokovací stanice vybavena. Podpora DisplayLink vyžaduje použití vyspělé elektroniky a dalších komponent, díky čemuž jsou výrobní náklady takového adaptéru několikanásobně vyšší. V současné době je to jediná metoda, která umožňuje připojit několik dalších monitorů k Macbooku M1 M2 v režimu Extend. Navíc díky této dokovací stanici můžete přenášet obraz i přes obyčejné USB 3.0, což v mnoha jiných adaptérech také není možné. Výrobek je vysoce kvalitní vyrobený z nejlepších materiálů používaných v průmyslu. Navíc obdržíte napájecí zdroj, který poskytuje dostatečné napájení pro všechna zařízení připojená k hubu, takže si můžete užívat stabilního provozu dokovací stanice a periferií k ní připojených.

  S ADAPTÉREM ZENWIRE 16IN1 DISPLAY LINK ZÍSKÁTE:

  • ✅ USB-C Display Link 16v1 dokovací stanice Zenwire
  • ✅ Kabel USB-C na USB-C pro propojení počítače s dokovací stanicí.
  • ✅ Extra kabel USB-C na USB 3.0 pro připojení dokovací stanice k počítači přes port USB 3.0.
  • ✅ Napájení 24V dokovací stanice
  • ✅Vkusné balení
  • ✅  Návod k použití

  JEDINEČNÁ MOBILITA DÍKY KOMPAKTNÍM ROZMĚRŮM:

  • Rozměry: 205x77x23 mm (milimetry)
  • Hmotnost: 300 g (g)
  • Délka kabelu USB-C na USB-C: 82 cm
  • Délka kabelu USB 2.0 k napájecímu adaptéru 5V 2A: 120 cm
  • Barva: stříbrná (stříbrná)

  Shipping costs zdarma

  Stát doručení:
  nahoru
  Shop is in view mode
  Zobrazit plnou verzi stránky
  Sklep internetowy Shoper.pl