k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Hledáte řešení, které vám poskytne svobodu při řízení? Už vás nebaví držet telefon v ruce? Nebo vás snad pokuta za používání telefonu připravila o iluze? Možná tato slova čtete i na informačním a zábavním systému svého vozu. Ačkoli se to může zdát neškodné, dopravní nehody jsou v USA nejčastější příčinou úmrtí osob mladších 25 let a téměř polovinu z nich způsobuje rozptýlená jízda. Nejlepším způsobem, jak se tomuto osudu vyhnout, je pořídit si držák telefonu do auta, abyste se při řízení nerozptylovali. Tento držák vám také pomůže používat navigaci zabudovanou v telefonu a telefonovat bez použití rukou.

Proč je držák telefonu do auta dobrý nápad?


Důvodů je několik. Za prvé, držáky do auta udržují telefon v pevné poloze, takže se na něj nemusíte dívat dolů nebo s ním během jízdy zápasit. To je důležité zejména v případě, že telefon používáte k navigaci GPS nebo potřebujete rychle přijmout hovor. Za druhé, držáky do auta mohou pomoci snížit riziko nehody tím, že udrží telefon mimo dohled, a tedy i mimo pozornost. A konečně, držáky do auta mají obvykle držáky, které lze připevnit na ventilační otvory nebo palubní desku, což znamená, že se nemusíte starat o to, kam telefon během jízdy položit.

Co bych měl zvážit při nákupu držáku do auta pro svůj telefon?

Před nákupem držáku do auta je třeba zvážit několik věcí. Nejprve je třeba vědět, jaký typ telefonu máte a zda je kompatibilní s držákem do auta, který chcete koupit. Některé držáky do auta jsou například určeny pro chytré telefony, jiné zase pro tablety, jako je iPad (zdroj). Zadruhé se ujistěte, že palubní deska / ventilační prostor vašeho vozu není příliš malý, aby se držák do auta vešel.

V naší nabídce najdete různé typy držáků, ale všechny mají jedno společné - jsou spolehlivé. Ujišťujeme vás, že držák do auta pro váš telefon zakoupený v našem obchodě je bezkonkurenčně kvalitní a umožní vám bezpečně upevnit telefon v autě. Opakované přemístění na jiné místo nebo časté používání svorek, které telefon drží, není problém! Naše výrobky vydrží dlouholeté intenzivní používání, za což je naši zákazníci oceňují.

Podívejte se na naši nabídku ještě dnes a pořiďte si dárek, který vám zůstane na dlouho!

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl