k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

ETHERNETOVÝ KABEL RJ45

Pokud potřebujete stabilní a rychlé připojení k internetu, jsou pro vás určeny ethernetové kabely. Při výběru kabelu RJ45 byste se měli řídit přenosovou rychlostí, čím vyšší, tím lepší. Nejrychlejším standardem pro přenos dat je gigabitový Ethernet s přenosem dat až 1000 Mb/s. Nabízíme kabely různých délek, takže si můžete vybrat ten správný produkt na míru svým potřebám.

Proč potřebujete síťový kabel?

Síťové kabely se používají k přenosu dat a informací mezi notebooky, tiskárnami a dalším kancelářským vybavením. Stabilní připojení hraje klíčovou roli také při hraní her na konzoli nebo počítači. Kabely Ethernet se používají k přenosu dat a informací mezi počítači, tiskárnami a dalším kancelářským vybavením. Stabilní připojení je důležité také při hraní her na konzoli nebo počítači. Síťové kabely se dodávají v různých délkách, takže si můžete vybrat ten správný produkt pro své potřeby. Většina běžných typů ethernetových kabelů byla testována na kompatibilitu s oblíbenými značkami, jako jsou Apple, HP a Dell. V našem katalogu najdete široký výběr síťových kabelů. Ethernetový kabel RJ45 si u nás můžete zakoupit v nejoblíbenějších délkách. Pokud hledáte kabel s nejvyšší přenosovou rychlostí, uděláte dobře, když investujete do jednoho z našich kabelů. Náš obchod nabízí kabely Zenwire. Pokud potřebujete další informace o některém ze zde uvedených produktů, kontaktujte prosím naše oddělení služeb zákazníkům e-mailem nebo telefonicky.

Proč kabel Ethernet od společnosti Zenwire?

Kvalita, kvalita a ještě jednou kvalita. Nezapomeňte, že levné kabely mohou kromě špatných přenosových parametrů způsobit nevratné poškození vašeho zařízení. Někdy se stává, že takový kabel může způsobit nebezpečí přímo vám jako uživateli! Nevystavujte se ztrátám, neriskujte své zdraví. Neexperimentujte s levnějšími náhražkami pochybné kvality. Vsaďte na osvědčená řešení, jako jsou kabely od Zenwire.eu. Naši kvalitu ocenilo mnoho zákazníků, kteří se do našeho internetového obchodu rádi vracejí pro další kusy vybavení. Sami naše řešení úspěšně používáme již mnoho let a ručíme za kvalitu výrobků, které vám dodáváme. Takže žádné obavy o kvalitu - Zenwire můžete důvěřovat! Prohlédněte si nyní celou nabídku obchodu a objednejte si. Pokud máte jakékoli dotazy, rádi vám pomůžeme!

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl