k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

OPTICKÝ POHON

V době ultratenkých notebooků bez mechanik CD/DVD jsou velmi užitečné externí rekordéry, které se k notebooku nebo počítači připojují pomocí kabelu USB. Disk lze připojit k počítači pomocí kabelu USB 2.0 nebo USB 3.0 a slouží k nahrávání a přehrávání filmů, fotografií nebo k instalaci her a softwaru. Při nákupu zkontrolujte rychlost čtení a zápisu, kterou zařízení nabízí. Důležitým aspektem při výběru správné jednotky je také formát načítaných dat, jako je např. : DVD, CD nebo Blu-Ray.

 

Proč jsou parametry optické jednotky tak důležité?

Pokud chcete například přehrát disk Blu-ray, ale váš notebook nemá nainstalovaný příslušný software, můžete obsah bez problémů sledovat pomocí externí vypalovačky. Toto zařízení můžete použít také v případě, že váš počítač není vybaven optickou jednotkou nebo pokud potřebujete instalovat software z disků DVD/CD. Je však třeba mít na paměti, že jednotka není totéž co disková jednotka. Zde by měly při výběru dominovat technické parametry optické mechaniky. Nejdůležitější z nich je rychlost. Představte si staré disky, které byly zabudovány do přenosných nebo stacionárních počítačů. Vypalování disků trvalo věčnost a při současném životním tempu by takové řešení vůbec nefungovalo. Výrobci proto vyšli vstříc uživatelům optických mechanik a celý proces výrazně zjednodušili. Nyní můžete vypálit disk během několika okamžiků. Nenechte se však zmást planými sliby - pečlivě vybírejte a pečlivě si přečtěte, co jednotka nabízí.

Externí mechaniky CD/DVD ROM od společnosti Zenwire

Je to víc než jen slib - náš hardware Zenwire skutečně funguje! Pokud vám to nestačí, můžeme vám poskytnout záruku spokojenosti a slíbit dlouhou životnost tohoto disku, protože jsme si jisti jeho kvalitou. Specializujeme se na počítačový hardware, který je navržen tak, aby vám usnadnil každodenní práci s počítačem. Naše řešení také sami denně používáme, takže důvěrně známe každé nabízené zařízení. Proto máme důvěru ve spolehlivost produktů Zenwire.

Máte otázky?

Rádi vám na ně odpovíme a pomůžeme vám vybrat to nejlepší zařízení, které splní vaše požadavky a usnadní vám život. Kontaktujte nás a získejte veškeré informace o zařízeních, která jsou k dispozici k prodeji.

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl