k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Jednotlivé nabíjecí kabely

Na trhu je k dispozici několik různých typů jednotlivých nabíjecích kabelů. Nejběžnějším typem je kabel USB na micro USB. Tento kabel se používá k nabíjení mnoha různých typů mobilních zařízení včetně chytrých telefonů, tabletů a elektronických čteček. Dalším oblíbeným typem kabelu pro jedno nabíjení je kabel s konektorem Lightning, což je kabel USB. Jedná se o nezbytný doplněk každé domácnosti, kanceláře i auta. Používá se k přenosu souborů, ale nejčastěji k nabíjení mobilních zařízení, jako je smartphone nebo tablet. Pomocí kabelů USB můžete rychle přenášet soubory z telefonu do počítače. Je také dobré mít náhradní kabely USB, abyste je měli vždy po ruce a nemuseli hledat ztracený kabel. Našim zákazníkům, kteří chtějí nabíjet svůj telefon bezdrátově, nabízíme bezdrátové nabíječky.

Na co se zaměřit při nákupu telefonního kabelu?

Nejdůležitější je vybrat správný konektor. Nabízíme kabely USB - Micro USB, USB - Lightning, USB - USB typu C. Nabízíme kabely, které podporují technologii Quick Charge. K dispozici jsou také další varianty USB typu C - HDMI , DisplayPort - USB typu C. Naše výrobky se vyznačují funkčností, odolností a estetickým zpracováním. Velmi oblíbené jsou opletené kabely USB. Díky tomu se kabely nezamotávají a jejich používání je pohodlnější. Kromě toho jsou opletené kabely odolnější proti poškození.

Kabely Zenwire jsou vyrobeny z nejjemnějších vláken vysoce kvalitních kovů, které se vyznačují vysokou vodivostí a odolností proti poškození. Jedná se o bezpečné kabely, které chrání vaše zařízení před přepětím a napěťovými špičkami. Další výhodou je rychlý přenos dat - tato funkce jistě potěší ty, kterým záleží na rychlém přenosu dat mezi zařízeními.

Bez ohledu na to, který kabel si vyberete, vám zaručujeme nejvyšší kvalitu výrobků, které vám budou sloužit dlouhá léta. Jejich robustní konstrukce poskytuje dostatečnou ochranu a zachovává funkčnost po dlouhou dobu. Vyzkoušejte Zenwire ještě dnes a usnadněte si život.

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl