k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Notebooky na pozáruční leasing jsou v současné době velmi oblíbenou formou nákupu počítačového hardwaru na trhu.

Tento typ řešení umožňuje získat zařízení se skvělými parametry za relativně malou částku.

Na začátek je třeba definovat výraz "notebook po pronájmu" Velké organizace zaměstnávají velký počet zaměstnanců a používají mnoho počítačů. Navzdory snížení cen je nákup tak velkého množství zařízení zřídkakdy nákladově efektivní kvůli požadavku na jednorázový výdaj.

Počítače lze stejně jako auta pronajmout. Pronajímají se v měsíčních splátkách, což společnosti umožňuje rozložit náklady na několik menších splátek. Na konci leasingového období je zařízení vráceno pronajímateli, takže společnost nemusí platit za jeho likvidaci.

Leasingová společnost prodává staré počítače společnostem, které je renovují a dále prodávají, zatímco společnost si bere modernější zařízení. Špičkové notebooky se po skončení pronájmu obvykle prodávají dál, a protože jde o "špičkové" vybavení, může novému majiteli fungovat ještě mnoho let.

Pokud hledáte výkonné zařízení, které vám vydrží několik let, bude pro vás notebook po pronájmu skvělou volbou.

Získali jsme prakticky nepoužívaný počítač a za cenu nového zařízení jsme dosáhli mnohem vyššího výkonu. Vyznačuje se také skvělým zpracováním díky použití vysoce kvalitních materiálů, díky nimž je odolný a funkční po mnoho let. Pokud se chcete dozvědět více o noteboocích po pronájmu, navštivte naše webové stránky.

V naší nabídce vybavení po pronájmu najdete řadu produktů z kategorie notebooků. Prodeji notebooků po ukončení leasingu se věnujeme již řadu let a máme celou řadu spokojených zákazníků, kteří tuto službu využili. Máme rozsáhlé zkušenosti s prodejem zařízení po ukončení leasingu. Klikněte na notebook, který vás zajímá, a po přechodu na stránku nového produktu se dozvíte podrobný popis notebooku a obrázky. Můžete si být jisti, že tímto způsobem kupujete osvědčenou technologii s mnohem lepším výkonem než nový počítač. Hmatatelné úspory vás jistě potěší a umožní vám věnovat prostředky na jiné radosti.

Zveme vás do světa Zenwire.eu. Zde najdete nejlepší hardware za nejlepší ceny.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl