k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

PRSTOVÝ LÉKAŘSKÝ SATURÁTOR PRO MĚŘENÍ SATURACE.

 

Lékařský monitor saturace, známý také jako pulzní oxymetr nebo pulzní oxymetr, je velmi užitečný přístroj, s jehož pomocí můžete měřit úroveň nasycení krve kyslíkem a tepovou frekvenci. Je užitečný zejména pro účely vlastní diagnostiky a sledování důležitých životních funkcí.

CE CERTIFIKOVANÝ LÉKAŘSKÝ SATURÁTOR KDE KOUPIT ?

V našem obchodě naleznete kvalitní saturátor pro měření saturace krve kyslíkem a pulzu. Tento přístroj vám umožní snadné, rychlé a neinvazivní měření. Tento produkt může používat každý. Zajistěte sobě, svým blízkým, dětem a zaměstnancům saturátor prstů a poskytněte jim dodatečnou ochranu a bezpečí.

NĚCO O LÉKAŘSKÉM SATURÁTORU

Tento lékařský saturátor je užitečný zejména pro ty, kteří se věnují sportu a fitness. Jeho obsluha je velmi jednoduchá - stačí přiložit oxymetr k prstu nebo ušnímu lalůčku a okamžitě získáte přesné informace o srdeční frekvenci a úrovni nasycení krve kyslíkem.

Proč si objednat pulzní oxymetr u nás?

Tento přístroj lze použít k autodiagnostickým účelům. Vám, vašim příbuzným nebo zaměstnancům pomůže sledovat důležité životní funkce, které odrážejí celkový zdravotní stav každého člověka. Podle mnoha názorů se jedná o jeden z nejpřesnějších a nejspolehlivějších zdravotnických přístrojů na trhu . Díky svému jedinečnému designu a multifunkčnosti je navíc vhodný pro použití doma i v kanceláři.

Měření saturace kyslíkem pomocí tohoto lékařského přístroje je velmi přesné, takže budete moci každý den sledovat stav svých krvinek. Tomuto fantastickému zařízení stačí věnovat jen několik minut denně! Používání tohoto lékařského saturátoru je velmi jednoduché, naučit se ho používat nezabere mnoho času! Pulzní oxymetr bude vaším spolehlivým pomocníkem v boji proti různým onemocněním.

FUNKCE PULZNÍHO OXYMETRU

Tento přístroj má vysokou přesnost a díky svým velmi malým rozměrům jej lze používat na různých místech (doma, v kanceláři, ve škole, na cestách). Je dostatečně přesný na to, aby v případě zhoršení zdravotního stavu dal jasný signál, že je nutná lékařská pomoc. Saturace je jedním z prvních parametrů, který nám poskytne jasný obraz o situaci nemocného. Proto se vyplatí investovat do výrobku, který může zachránit naše zdraví a zdraví našich blízkých a někdy i život. Neváhejte - objednejte si ještě dnes!

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl