k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Pokud se doma necítíte bezpečně, nejste sami. Proto je důležité, aby byl váš domov co nejbezpečnější, zejména když v něm nejste. K tomu je velmi užitečný videointerkom, který zajišťuje bezpečnost jako nikdy předtím. Otázka zní: jak funguje videointerkom? Kdy byste si ho měli koupit pro svůj domu?

Jak funguje videointerkom?


Videointerkom funguje tak, že osoba, která stiskne vstupní tlačítko, může prostřednictvím nainstalované kamery a mikrofonu živě komunikovat s někým uvnitř. Můžete je skutečně vidět a mluvit s nimi - a to vše bez otevírání dveří nebo vstupní brány (čímž se váš domov stává méně zranitelným vůči vetřelcům).
Po instalaci poskytuje videodrátový systém majitelům domů a jejich rodinám vyšší úroveň bezpečnosti a klidu. Ať už jste v práci, na pochůzkách nebo na dovolené, vědomí, že někdo vidí a mluví s kýmkoli, kdo stojí u dveří, vám zajistí větší pohodu. Pokud tedy hledáte dodatečné zabezpečení a klid, pak je videointerkom ideálním řešením!


Kdy je videointerkom užitečný?

 

Vlastně v jakékoli situaci. Představte si, že jste na dovolené a někdo zazvoní u dveří vašeho bytu nebo domu vzdáleného několik set kilometrů. Možná je to kurýr, možná soused, který vás chce informovat, že prasklo potrubí a vy potřebujete vstoupit do bytu. Místo toho, abyste každému sdělovali své telefonní číslo, můžete si jednoduše pořídit interkom, který bude sloužit jako komunikační zařízení v krizových situacích.

V poslední době je stále oblíbenější u starších lidí. Je to bezpečná forma komunikace s osobou u dveří a umožňuje vám ověřit, s kým máte tu čest, aniž byste museli otevřít dveře! U starších lidí videointerkom výrazně zvýší pocit bezpečí mezi jejich vlastními čtyřmi stěnami.

Bez ohledu na to, proč se rozhodnete toto zařízení zakoupit, vám Zenwire zaručuje nejvyšší kvalitu produktu. Zveme vás do našeho světa elektroniky, který vás jistě osloví. Zenwire.eu je obchod, který poskytuje řešení usnadňující každodenní život s maximální péčí o zákazníky. Nabízíme vám výrobky nejvyšší kvality a expresní přepravu, abyste si své nové vybavení mohli užívat v co nejkratší době.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl