k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

WEBCAM

 

Pokud chcete přenášet video během konverzací v aplikacích, jako jsou MS Teams, Zoom, Meet nebo Skype, ve vysokém rozlišení, zvolte webové kamery Zenwire. Užijte si skvělou kvalitu při online lekcích, výuce nebo konferencích. Webové kamery jsou určeny pro uživatele stolních počítačů i notebooků. Vyplatí se mít webovou kameru, protože se stále častěji používá při pracovních pohovorech nebo videokonferencích ve firmách.

 

ROZLIŠENÍ WEBOVÝCH KAMER

 

V závislosti na modelu webové kamery můžete počítat s podporou rozlišení Full HD nebo HD, stereofonním mikrofonem. Věnujte pozornost modelům nabízejícím nižší rozlišení, například 640 × 480. Jedná se obvykle o zastaralá zařízení, která leží na pultech skladů. Pokud máte připojení k internetu s malou šířkou pásma, zvažte kameru HD (rozlišení 1280 x 720). Nezapomeňte, že pro vaše publikum je důležitá kvalita obrazu, takže správná webová kamera vám umožní bezproblémovou komunikaci s vaším partnerem. Pokud přednášíte v online třídě, na přednášce nebo v prezentaci, je kvalita obrazu nesmírně důležitá. S webovou kamerou Zenwire budete moci jednou provždy odstranit všechny problémy s tímto problémem.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ WEBOVÝCH KAMER

 

Zařízení, která nabízíme, se vyznačují velmi snadnou obsluhou. Webová kamera je připravena k použití ihned po připojení k počítači. Systém automaticky rozpozná webovou kameru a nainstaluje potřebné ovladače. Jedná se o takzvané řešení "Plug&Play", které nevyžaduje další práci při instalaci webové kamery. Intuitivní ovládání oceníte při každodenním používání webové kamery. Výrazně zkrátí dobu nastavení a připojení webové kamery k počítači, takže budete mít více času na přípravu konverzace nebo třeba na přípravu ranní kávy.

Zenwire vám nabízí nejlepší řešení na dosah ruky.

Kvalitu našich výrobků oceňuje již řadu let mnoho uživatelů, kteří se rozhodli zakoupit si zařízení právě u nás. Zenwire vám poskytne bezproblémový, dětsky jednoduchý provoz a kvalitu, kterou u jiných výrobců nenajdete. Každý produkt, který je k dispozici v našem obchodě Zenwire.eu, je také testován našimi specialisty. Kontrolují parametry zařízení a vybírají jen ty nejlepší, abyste z nich mohli získat to nejlepší.

Pokud však máte dotazy k tomuto nebo jiným produktům - napište nebo zavolejte! Naši poradci vám pomohou vybrat nejlepší zařízení a seznámí vás s nejnovějšími produkty, které pozitivně ovlivní každodenní práci s vašimi přístroji.

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl