k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

NABÍJEČKY AUT - NABÍJENÍ NA SILNICI

Nabíječky se hodí na rodinných i služebních cestách. Jsou nepostradatelné, když se zařízení, které vás naviguje do cíle, vybije. S nabíječkou do auta se nemusíte starat o úroveň energie telefonu. Modely z naší nabídky se hodí pro osobní i nákladní automobily. USB nabíječka do auta má všechny potřebné bezpečnostní prvky pro bezpečné používání.

BUDE NABÍJEČKA FUNGOVAT S MÝM TELEFONEM?

Při výběru nabíječky věnujte pozornost rychlosti nabíjení a kompatibilitě s vaším zařízením. Autonabíječky v naší nabídce jsou vybaveny standardem Quick Charge. Kromě toho stojí za to, aby nabíječka měla v sadě kabel. Je také důležité, aby byla nabíječka do auta vyrobena z kvalitních materiálů odolných proti mechanickému poškození. Pokud váš telefon podporuje indukční nabíjení, můžete zvolit nabíječky QI.

Proč byste si měli vybrat nabíječku do auta Zenwire?

Především díky kvalitě, kterou nikde jinde nenajdete. Rychlonabíječky Zenwire jsou vyrobeny s maximální péčí a nabízejí zcela nový rozměr pohodlí. Výrobce si dal záležet na tom, aby nabíječka vypadala elegantně a úhledně. Už se nemusíte bát, že byste si zničili interiér svého vozu. Exkluzivní design našich nabíječek zajišťuje zachování estetického vzhledu interiéru. Kromě toho vám výrobce nabízí záruku, která v případě problémů s provozem zařízení (i když k tomu prakticky nedochází) umožní výměnu zařízení za nové nebo jeho opravu.

Je to také skvělý nápad na dárek, když chcete dát někomu blízkému něco jedinečného a zároveň praktického.

Jak ukazují naše zkušenosti, držáky do auta s funkcí nabíjení jsou stále oblíbenějším dárkem pro blízké, kteří tráví hodně času za volantem. Takové řešení nabízí bezpečnost používání a také zvyšuje komfort jízdy, což má pozitivní vliv na řidiče! Balení, ve kterém je nabíječka uložena, je elegantní, takže ji nemusíte balit jako dárek.

Nechte se překvapit kvalitou a vizuálními vlastnostmi i funkčností těchto řešení!

Nezapomeňte také, že si můžete vyrobit vlastní dárek, a tyto držáky na nabíječky jsou ideální volbou!

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl