k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Příslušenství pro PC a notebooky

SADA BEZDRÁTOVÉ KLÁVESNICE A MYŠI USB SLIM SADA BEZDRÁTOVÉ KLÁVESNICE A MYŠI USB SLIM
Dodavatel: Zenwire
Cena:

437,31 Kč

ks.
zobrazit více
Sada 4x AAA MAXELL ALCALYTIC BATERIE 1,5 V Sada 4x AAA MAXELL ALCALYTIC BATERIE 1,5 V
Dodavatel: Zenwire
Cena:

93,56 Kč

ks.
zobrazit více

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO POČÍTAČE A NOTEBOOKY

Výrobky této kategorie mohou zvýšit použitelnost vašeho zařízení nebo jej udržovat v čistotě a usnadnit používání notebooku či počítače. Adaptéry pro notebooky, webové kamery, pendrive a paměťové karty vám pomohou rozšířit možnosti vašeho notebooku. Optické mechaniky pro přehrávání disků CD a DVD jsou užitečné, pokud nemáte ve svém tenkém moderním notebooku mechaniku. Paměťové karty jsou užitečné pro zvýšení kapacity úložiště dat v počítači. Adaptéry zlepšují ergonomii notebooku a zvyšují počet možných aplikací. Najdete zde kosmetiku na čištění elektronických zařízení: gely na čištění obrazovek, stlačený vzduch. V naší nabídce najdete také příslušenství pro napájení: napájecí lišty a baterie.

GELY, TEKUTINY A UBROUSKY NA ČIŠTĚNÍ OBRAZOVEK

Elektronické přístroje se snadno potřísní rozlitým jídlem nebo nápoji. Čističe obrazovky jsou proto nezbytným příslušenstvím mobilních zařízení. V závislosti na materiálu, ze kterého je obrazovka vyrobena, byste měli zvolit správné příslušenství. Naše nabídka zahrnuje utěrky na plastové i skleněné obrazovky. Nabízíme také gely a kapaliny na čištění obrazovek.

DOKOVACÍ STANICE ZENWIRE

Dokovací stanice pro notebooky a tablety rozšiřují možnosti vašeho mobilního zařízení. Můžete je používat s větším monitorem nebo televizorem, připojit je k různým zařízením přes USB, eSATA nebo síťový kabel. Dokovací stanice jsou praktická řešení, která vám zajistí produktivitu i na cestách. Jsou také skvělým příslušenstvím pro připojení více digitálních zařízení.

PŘEPÍNAČE A ADAPTÉRY ZENWIRE

Tato kategorie obsahuje přepínače, adaptéry, rozbočovače a prodlužovače videa Zenwire, které umožňují pracovat s více zařízeními současně přepínáním mezi nimi. Přepínače Zenwire jsou vhodnou alternativou rozbočovačů USB, protože umožňují sdílet jednu klávesnici, myš a video port s několika počítači a přenášet data vysokou rychlostí.

PODLOŽKY POD MYŠ A KLÁVESNICI

U nás najdete nejkvalitnější podložky pod myš a klávesnici, které vydrží déle než průměrné podložky dostupné v supermarketech. Zaručujeme kvalitu, kterou jsme sami vyzkoušeli! Podložky pod myš Zenwire úspěšně používáme již několik let a stejně jako naši věrní zákazníci je vřele doporučujeme!

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl