k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 14 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Kalimba Africký nástroj Piano Zanza Mbira 17-key Acrylic K-03a Kalimba Africký nástroj Piano Zanza Mbira 17-key Acrylic K-03a
Dodavatel: Zenwire
Cena:

442,02 Kč

Regular price: 491,16 Kč

Lowest price: 491,16 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
Mini Kalimba Dřevěný Mahagon Kalimbka Zenwire K04 Mini Kalimba Dřevěný Mahagon Kalimbka Zenwire K04
Dodavatel: Zenwire
Cena:

196,36 Kč

Regular price: 260,06 Kč

Lowest price: 260,06 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva
POUZDRO pro pevné pouzdro Kalimba Zenwire Pouch POUZDRO pro pevné pouzdro Kalimba Zenwire Pouch
Dodavatel: Zenwire
Cena:

213,24 Kč

Regular price: 236,94 Kč

Lowest price: 236,94 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva

Kalimba - kus africké kultury ve vašich rukou

Kalimba je hudební nástroj pocházející z Afriky. Je to jeden z nejsnadněji naučitelných nástrojů, na který mohou hrát lidé všech věkových kategorií. V našem obchodě máme ty nejlepší kalimby!

Jak kalimba funguje a co to je?

Kalimba funguje na základě sady zubů umístěných na ozvučné desce, které se vytahují prsty nebo palci a vytvářejí melodie a rytmické vzory. Zuby jsou seskupeny do skupin, které se nazývají "kurzy". Kalimba je skvělý nástroj, na který se dá naučit hrát, a její zvuk je nádherný! Zveme vás k vyzkoušení naší kalimby ještě dnes!

Jaké jsou typy kalimby?

Kalimby se vyrábějí v různých velikostech, od malých "palcových klavírů" až po větší nástroje s osmnácti a více strunami. Nejběžnější typ kalimby má osm tónů.

Moderní kalimba se vyvinula z lamelfonů, což jsou nástroje vyrobené ze štípaného bambusu nebo dřeva, u nichž jsou k lamelám (plátkům) připevněny kovové pásky, které při úderu vytvářejí zvuk podobný xylofonu.

Kalimby mohou být vyrobeny z mnoha různých materiálů, například ze dřeva, kovu, bambusu, plastu a slonoviny. Mohou mít také různý počet klíčů/zubů, od sedmi až po osmnáct.

Kalimba je ideálním nástrojem i pro děti - umožní jim rozvíjet jejich hudební dovednosti a díky jednoduchému ovládání je skvělým prvním nástrojem, na který může batole zahrát jakoukoli hudební skladbu.

Proč si koupit kalimbu u nás?

Našim zákazníkům nabízíme zboží nejvyšší kvality, které zůstane funkční po dlouhou dobu. Kalimba zakoupená v našem obchodě, ať už pro osobní použití nebo jako dárek, bude svému majiteli věrně sloužit a poskytovat krásné zvuky. Každý z našich výrobků se vyznačuje vysokou kvalitou a trvanlivostí, což mnohé překvapí! Zaručujeme vám spokojenost se zakoupeným zbožím - jsme přesvědčeni, že splní vaše potřeby a uspokojí i velmi vysoká očekávání.

Vyplatí se objednat kalimbu ze Zenwire.cz?

Kalimba překvapí vaše přátele, rodinu - do každé domácnosti vnese prvek exotiky. Mezi zájemci o hudbu je stále oblíbenější a získává si srdce svými uklidňujícími zvuky. Každopádně - kalimba je dokonalý nástroj, který vám v životě udělá radost. Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou Zenwire.eu - najdete zde vše, co potřebujete.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl