k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Indukční nabíječky, bezdrátové, rychlé nabíjení telefonu.

Indukční nabíječka - umožňuje rychlé a pohodlné bezdrátové nabíjení telefonu, takže smartphone nabíjíte, aniž byste jej museli připojovat k síti.

Indukční nabíjení se spustí položením kompatibilního zařízení na bezdrátovou nabíječku. Nabíječka QI se bude hodit lidem, kteří chtějí ze svého zařízení během nabíjení telefonovat, psát a přijímat e-maily nebo textové zprávy.

Speciální bezpečnostní prvky ji chrání před přehřátím nebo zkratem. Naše nabíječky dosahují rychlosti nabíjení 10 W, 15 W a 20 W. Používání bezdrátové nabíječky podporuje optimální využití baterie. Díky tomu si baterie zachovává svou životnost. Součástí sady je kabel o délce 0,5 m. Indukční nabíječky pro váš telefon nabízejí možnost rychlého nabíjení (FAST CHARGE). Pokud vás zajímá, která indukční nabíječka bude vhodná. Naše bezdrátové nabíječky jsou vhodné pro smartphony Apple, Samsung, Xiaomi a Huawei a mnoho dalších smartphonů s bezdrátovým nabíjením QI.

Indukční nabíječky jsou stále oblíbenějším řešením používaným výrobci. Jejich futuristický design a jedinečná technologie umožňují pohodlí, kterého v celé historii těchto zařízení nedosáhly žádné jiné nabíječky. Velkou výhodou je jistě absence kabelu spojujícího telefon s nabíječkou, což je hlavní vlastnost těchto zařízení, kterou se řídí kupující telefonů. Bezdrátové nabíjení je řešením pro dnešní dobu. Samotná indukční nabíječka vám umožní zachovat estetický vzhled například na pracovním stole nebo nočním stolku.

Bezdrátové nabíječky jsou také odpovědí na běžné problémy uživatelů chytrých telefonů. Zamotané kabely, vytržené nabíjecí zásuvky, problémy s připojením telefonu pomocí klasické kabelové nabíječky - v okamžiku, kdy se rozhodnete používat indukční nabíječku, tyto problémy přestanou existovat!

Samozřejmě stojí za zmínku, že byste si měli vybírat nabíječky osvědčených výrobců, které mají příslušná schválení. Pouze takové nabíječky budou bezpečné pro vaše zařízení, ale i pro vás. Pochybná zařízení mohou způsobit materiální škody a někdy i újmu na zdraví. Podívejte se na naši nabídku - zaručujeme nejlepší kvalitu řešení.

Podívejte se také na produkty z kategorie: síťové nabíječky, nabíječky do auta a powerbanky a nabíjecí kabely.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl