k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Pečujte o zdraví své i svých blízkých.

Péče o zdraví a krásu je pro nás snazší díky správnému vybavení. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné teploměry, pulzní oxymetry a vysavače na černé tečky. Pokud chcete pečovat o svou pleť a zbavit se černých teček, vsaďte na osvědčené vysavače na černé tečky. Zde jsou k dispozici schválené a bezpečné produkty, které změní váš život!

Naše nabídka zahrnuje také lékařské saturátory, které měří saturaci a další životní funkce. Nezapomeňte, že spolehlivé jsou pouze schválené zdravotnické prostředky - jejich nákupu je proto třeba věnovat zvláštní pozornost. Naštěstí vám Zenwire.eu nabízí pouze testované a řádně kalibrované produkty.

Dalším naším produktem v sekci "Zdraví a krása" jsou bezkontaktní teploměry, které se těší stále větší oblibě. Teploměr by měl být základní součástí každé lékárničky. Informuje nás o správné teplotě našeho těla. Pokud chcete měřit rychle a přesně, vyberte si infračervené teploměry Zenwire. Naše výrobky zajišťují zdraví celé rodiny a umožňují vám snadno a příjemně sledovat životní funkce své i členů rodiny.

Proč byste si měli vybrat náš obchod Zenwire.cz?

Všechny výrobky jsou 100% originální. Všechny naše výrobky jsou dodávány přímo od výrobců, což má pozitivní vliv na kvalitu výrobků. Garantujeme absolutní pravost veškerého zboží, které vám nabízíme! Další výhodou je atraktivní cena v poměru ke kvalitě výrobku. Nezklame vás ani servis a technická podpora našich specialistů. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se zařízení, které si u nás zakoupíte, můžete se na nás kdykoli obrátit, abychom vám mohli pomoci s případnými nejasnostmi nebo servisními problémy. Kromě toho vám také pomůžeme vybrat nejvhodnější řešení, které vám bude sloužit dlouhá léta.

Zenwire znamená kvalitu.

Jsme přesvědčeni o vysoké kvalitě našich výrobků. Na základě našich dlouholetých zkušeností vytváříme pro naše zákazníky základnu těch nejlepších předmětů denní potřeby. Neustále rozšiřujeme naši nabídku a snažíme se vyhovět požadavkům našich zákazníků. Zaručujeme vám spokojenost se zakoupeným zbožím a jeho okamžitou expedici, abyste si je mohli co nejdříve vychutnat.

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl