k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

PAMĚŤOVÁ KARTA SD

Je to jedno z nejoblíbenějších úložných médií, které se používá k ukládání fotografií, videí a dat do telefonu, fotoaparátu, tabletu nebo dokonce notebooku. Kapacita karet v naší nabídce je plně dostačující pro amatérské i profesionální použití. Skvělou kvalitu našich výrobků potvrzuje doživotní záruka poskytovaná výrobcem. Prodáváme paměťové karty používané ve škole, v práci a při studiu. Paměťová karta může rozšířit úložný prostor ve smartphonu.

Kdy se vyplatí koupit paměťovou kartu SD?

Pokud jste vášnivými fotografy, potřebujete více virtuálního prostoru pro ukládání svých digitálních úspěchů nebo se jen chcete ujistit, že vám při vaší práci nebo vášni nedojde místo. Paměťová karta SD je vždy dobrou volbou!

PENDRIVE - UNIVERZÁLNÍ NOSIČ DAT

Při výběru USB flash disku je třeba věnovat pozornost kapacitě produktu. Při výběru flash disku se rozhodněte pro důvěryhodné značky, abyste se nemuseli obávat o bezpečnost svých dat. Flash disk je pohodlný způsob, jak ukládat data na dosah ruky. Výrobek si můžete připevnit na klíče a nemusíte se bát, že si ho zapomenete vzít s sebou. Při výběru flash disku je důležité věnovat pozornost tomu, jaké rozhraní USB podporuje, může podporovat USB 3.0 nebo USB 2.0.

Pro koho bude paměťová karta tím správným řešením?

Vlastně pro všechny! Pokud potřebujete způsob, jak ukládat a rychle přenášet velké soubory, jako jsou videa, fotografie nebo prezentace. Pokud chcete mít jistotu, že máte svá data vždy u sebe, ať už jste doma nebo na cestách. Flash disky jsou kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac OS X, takže můžete svá data pohodlně přenášet oběma směry.

Kde si mohu koupit paměťovou kartu?

Paměťovou kartu můžete zakoupit v našem obchodě nebo v jakémkoli jiném obchodě s elektronikou. U nás však získáte podporu poradců, kteří vám pomohou poctivě vybrat správné řešení pro vaše potřeby. Nabízíme paměťové karty nejznámějších značek, jako jsou Kingston a GOODRAM. Zaměřujeme se na kvalitu - výrobků a služeb - které vám společně poskytnou nejlepší zážitek z nakupování. Zenwire.eu je obchod provozovaný s vášní, kde vždy najdete to, co potřebujete.

V případě jakýchkoli dotazů se můžete kdykoli obrátit na naše poradce. A nezapomeňte - na zakoupené zboží poskytujeme záruku, takže se nemusíte ničeho obávat!

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl