k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Hledáte nejkvalitnější adaptéry pro své domácí nebo firemní zařízení?

Jste na správném místě. Obchod zenwire.cz pro vás má řešení, která vám jistě přinesou mnoho výhod!

Kabely Mini Display Port na HDMI umožňují proměnit jakoukoli venkovní obrazovku v domácí kino, když k ní pomocí tohoto zařízení připojíte počítač. Filmy v rozlišení Full HD a domácí kino můžete sledovat při plné hlasitosti. Maximální možná hlasitost tohoto adaptéru totiž zajišťuje vysokou kvalitu zvuku na externí obrazovce. Tento vysoce kvalitní kabelový převodník mini DisplayPort úžasně změní stávající možnosti vašeho zařízení. Dostanete se na vyšší úroveň zážitků a kvalita obrazu a zvuku vás jistě příjemně překvapí.

ADAPTÉR/KABEL Z USB-C 3.1 NA DISPLEJPORT 4K 60HZ 1,8M je dalším z našich návrhů pro zákazníky. Tento typ adaptéru jistě osloví uživatele MacBooků, kteří se potýkají s problémem, že po připojení kabelů bez vhodného plastového krytu, který by je chránil před rušením, mizí Wi-Fi. Naše kabely jsou vybaveny ochranou svazku kabelů ABS, která eliminuje problém s rušením.

Skvělé, že? A co dalšího zákazníkům nabízíme? Nejlepší kvalita kabelu. Společnost Zenwire věnuje velkou pozornost výrobě každého zařízení, které nabízí, takže si můžete být jisti, že výrobek Zenwire, který si zakoupíte, bude vždy té nejvyšší kvality. Tento důraz na detail znamená, že výrobky Zenwire jsou nejen technicky dokonalé, ale také estetické. Produkty Zenwire jsou elegantní v každém detailu, produkty, které vám umožní odlišit se od ostatních.

Nabídka zahrnuje všechny druhy komponent pro zařízení, jako jsou počítače, tablety, notebooky a chytré telefony, které jsou navíc ve srovnání se svými protějšky od jiných společností velmi lehké. Proč je to důležité? Především vám usnadní cestování, když si potřebujete vzít s sebou příslušenství.

Zenwire.cz vás zve do svého světa. Náš obchod vám umožní provést změny, které pozitivně ovlivní váš zážitek z práce a zábavy na mobilních i stacionárních multimediálních zařízeních. Podívejte se na naši širokou nabídku produktů a objednejte si je ještě dnes. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na naše specialisty, kteří vám rádi zodpoví vaše dotazy.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl