k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16

O nás

Zenwire je polská značka specializující se na prodej elektronických produktů. Naší hlavní kategorií produktů jsou adaptéry a rozbočovače USB-C a příslušenství GSM. Naše portfolio se neustále rozšiřuje a my zavádíme nové inovativní produkty a řešení, abychom uspokojili naše náročné zákazníky.

Výrobky, které nabízíme, se vyznačují především vysokou kvalitou zpracování za nejpříznivější ceny. Vztahy s našimi zákazníky jsou pro nás velmi cenné, a proto se snažíme poskytovat co nejkvalitnější služby v každé fázi objednávky.

Zenwire.cz je naše oficiální webová stránka, kde si můžete přímo zakoupit produkty Zenwire. Můžete se spolehnout na rychlé vyřízení objednávky do 24 hodin a efektivní poprodejní servis. V každé fázi transakce poskytujeme služby na nejvyšší úrovni.

V případě dotazů vám vždy rádi poradíme a pomůžeme! :)

Jsme otevřeni spolupráci s dalšími podnikatelskými subjekty. Pokud byste chtěli prodávat naše výrobky, doporučujeme vám, abyste nás kontaktovali. Nabízíme atraktivní cenové podmínky a podporu.

Rádi bychom spolupracovali s novináři, blogery, youtubery a influencery v technologickém průmyslu! Pokud máte vlastní médium, kontaktujte nás, představte svůj profil a společně vymyslíme, jak se můžeme vzájemně podpořit :).

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl