k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Powerbanka do auta a na cesty

V naší nabídce najdete univerzální powerbanky pro nabíjení telefonů, notebooků a tabletů. Je to užitečné zařízení v místech, kde nemáte přístup k elektřině a vaše zařízení ji potřebuje. Nejdůležitější je přizpůsobit zařízení svým potřebám, protože pak powerbanka zlepší naše fungování a zbaví nás problému s vybíjením telefonu. Pokud zapomenete nabít svůj smartphone před odchodem ven, nezoufejte a vyberte si powerbanky Zenwire, které jsou spolehlivé v každé situaci.

Jakou powerbanku vybrat - na co se zaměřit při nákupu?

  • Kapacita - vyplatí se vybrat model, který telefon nabije alespoň dvakrát.
  • Porty a konektory - pokud chcete nabíjet více zařízení, vyberte si powerbanky vybavené minimálně dvěma porty USB se standardem nabíjení QUICK CHARGE.
  • Indikátor úrovně nabití - ukazuje úroveň nabití a signalizuje, kdy je třeba nabíjet.

Funkce powerbanky Zenwire jsou neocenitelné, kromě nabíjení telefonu můžete nabíjet i další zařízení, která to vyžadují.

Powerbanky Zenwire jsou malé a přenosné, takže se snadno přenášejí. To je velmi cenné, když jedete na dovolenou, protože to bude nepostradatelný partner pro chvíle, kdy se váš smartphone vybije a vy ho budete nejvíce potřebovat.

Nemusíte se obávat délky kabelu, protože má dostatečnou délku pro pohodlné nabíjení vašeho zařízení.

Na naše powerbanky se vztahuje záruka, takže si můžete být jisti, že kupujete kvalitní výrobek. V případě, že powerbanka nebude fungovat, vyměníme ji za novou. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a kupte si powerbanku hned!

Přídavná svítilna, která je součástí pouzdra powerbanky Zenwire, je velmi užitečným vybavením, zejména na cestách. Pomůže vám i ve tmě najít kabel USB do zásuvky, aniž byste poškodili kryt. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby byly co nejfunkčnější.

Doufáme, že pro vás budou tato řešení cenná a že vám pomohou při nákupu powerbanky učinit to nejlepší rozhodnutí. Děkujeme, že jste si vybrali Zenwire! V případě jakýchkoli dotazů jsme vám k dispozici. Naši odborníci vám na ně odpoví a podělí se s vámi o své znalosti.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl