k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Noční lampička je nezbytnou součástí vybavení každého dětského pokoje.

Proto má smysl zvolit noční lampičku, která nejen svítí, ale také krásně zdobí. Naše dálkově ovládaná noční světla LED jsou k dispozici v široké škále barev. Vše proto, aby se vaše dítě cítilo bezpečně a pohodlně. Jsou vyrobeny ze silikonu, který je bezpečným materiálem a neumožňuje rozbití nočního světla při pádu, jsou ideální pro děti!

Proč děti potřebují v noci světlo?

Světlo v dětech vyvolává pocit bezpečí, zpříjemňuje tmavý pokoj a pomáhá zbavit děti strachu z příšer zpod postele nebo skříně. Měkké světlo lampy LED vyrobené ze silikonu vám umožní relaxovat a pomalu usínat. Dálkový ovladač, který je součástí sady, navíc umožňuje regulovat intenzitu světla a barvu světla, kterou chcete zapnout. Za zmínku stojí, že specifické barvy pomáhají usínat, ale také se probouzet. Některé barvy podněcují mozek k činnosti, zatímco jiné nás uklidňují a uvolňují.
Naše lampy jsou odpovědí na potřeby dětí a rodičů. Jsou k dispozici v podobě zvířátek, která dokonale zapadnou do výzdoby dětského pokoje. Jsou vyrobeny ze silikonu, který je pro vaše dítě zcela bezpečný, takže i v případě kousnutí zůstane vaše dítě v bezpečí.

Dálkové ovládání, které je součástí sady, vám umožní ovládat lampu na dálku, takže se nemusíte bát, že byste své dítě opět vzbudili zakopáváním o labyrint hraček ve snaze dostat se na místo, kde je nastaveno. Stačí stisknout tlačítko a světlo zhasne a dítě si ho ve spánku ani nevšimne.

Největší výhodou je však možnost nabíjení pomocí kabelu USB. Rodiče oceňují, že si tato světla mohou vzít všude s sebou. Známý prvek umožní dítěti uklidnit se na novém místě (na dovolené, u rodiny nebo přátel) a vytvořit známé a bezpečné prostředí pro usínání.

Lampy jsou u nás k dispozici, stačí si objednat vhodnou lampu a za pár dní si ji budete moci užívat doma. Objednávky zpracováváme pravidelně, takže si můžete být jisti, že zakoupené produkty k vám dorazí v mžiku.

Zaměřujeme se na kvalitu - zaručujeme spokojenost s vaším nákupem. Zenwire.eu je obchod, na který se můžete vždy spolehnout. Není zač!

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl