k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Dýchací přístroje - zajistěte bezpečnost sobě i ostatním

Dechový analyzátor je zařízení, které by měl mít každý. Díky němu si můžete ověřit, zda můžete řídit auto při dodržení nezbytných bezpečnostních opatření. Naše dechové analyzátory jsou užitečné také v dopravních podnicích. 

 

Univerzální dechový analyzátor

Pokud přemýšlíte, jaký analyzátor dechu zvolit, zamyslete se nad tím, kolik za něj chcete utratit. Mezi produkty v našem obchodě máme velmi dobré ceny za vybavení a zaručujeme jeho nejvyšší kvalitu. Při výběru analyzátoru dechu zkontrolujte počet náustků, prodáváme pouze analyzátory dechu s náustky. Díky názorům ostatních zákazníků se můžete přesvědčit, jak naše výrobky fungují při každodenním používání. Dbáme na to, aby dechové analyzátory v naší nabídce poskytovaly přesné údaje a splňovaly nejvyšší očekávání našich zákazníků. Mezi produkty v našem obchodě máme velmi dobré ceny zařízení a zaručujeme jejich nejvyšší kvalitu. Při výběru analyzátoru dechu zkontrolujte počet náustků, prodáváme pouze analyzátory dechu s náustky. Díky názorům ostatních zákazníků se můžete přesvědčit, jak naše výrobky fungují při každodenním používání. Dbáme na to, aby dechové analyzátory v naší nabídce poskytovaly přesné údaje a splňovaly nejvyšší očekávání našich zákazníků.

 

DECHOVÝ ANALYZÁTOR PRO DOPRAVNÍ SPOLEČNOSTI

Pomocí dechového analyzátoru můžete také zkontrolovat, zda řidič dopravní společnosti nepožil před prací alkohol. Doporučujeme tato zařízení jednou za měsíc rekalibrovat, abyste měli jistotu, že poskytují přesné výsledky.

Pokud vám záleží na bezpečnosti všech a chcete mít jistotu, že neřídíte pod vlivem alkoholu, kupte si dechový přístroj. Je to malá investice, která vám zajistí klid.

Pokud jde o bezpečnost, není nic důležitějšího než vědomí, že jste vy i vaše okolí v dobrých rukou. Proto jsme přesvědčeni, že každý řidič by měl vlastnit alkoholtester. Díky němu si můžete být jisti, že řídíte pod povoleným limitem, a zajistit tak bezpečnost sobě i ostatním na silnicích.

Kromě osobního použití jsou dechové alkoholtestery vhodné také pro dopravní podniky. Pomocí dechové zkoušky se zaměstnavatelé mohou ujistit, že jejich řidiči nebyli před usednutím za volant pod vlivem alkoholu. Jedná se o důležité opatření, které může pomoci zajistit bezpečnost zaměstnanců a zákazníků.

Doporučujeme, abyste jednou za měsíc provedli rekalibraci analyzátoru dechu a zajistili tak jeho přesnost. Díky této malé investici můžete zajistit bezpečnost svou i svého okolí na silnicích. Nezapomeňte si koupit dechový analyzátor ještě dnes!

S dechovým analyzátorem značky Zenwire si můžete být jisti přesností a špičkovou kvalitou výrobku. Ať už jako dárek, nebo jako předmět pro osobní použití, tento alkoholtester jistě splní svůj účel a výrazně zvýší úroveň bezpečnosti na silnicích. Objednejte si jej ještě dnes a užívejte si jeho funkcí!

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl