k pokladně celkem: 0,00 Kč
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

calendar

Až 21 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do českého skladu.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Kabely HDMI

Kabely HDMI jsou důležitým prvkem při každodenním používání. Ovlivňují například vizuální vnímání a mohou rozhodnout o dobrém nebo špatném zážitku ze zařízení.

KABEL HDMI - NA CO SE MÁM PŘI NÁKUPU ZAMĚŘIT?

Kabely HDMI jsou potřebné k přenosu obrazu a zvuku do monitorů, televizorů a telefonů pomocí adaptérů a rozbočovačů. Při nákupu se vyplatí zkontrolovat, jakým standardem přenosu obrazu je kabel vybaven. Kabely s pozlacenými konci se vyznačují vysokou propustností a zaručují skvělou kvalitu přenášeného obrazu a zvuku. Při výběru správného kabelu je důležitá také kvalita zpracování. Vyplatí se vybírat kabely, které podporují rozlišení 4k a FULL HD.

Proč je tak důležité vybrat si kvalitní kabel?

První věc, kterou je třeba při nákupu kabelu HDMI zvážit, je jeho délka. Čím delší je, tím větší je pravděpodobnost, že dojde ke ztrátě signálu nebo problémům s rušením, které způsobí problémy s kvalitou obrazu. Ne všechny kabely jsou stejné a některé způsobují ztrátu signálu a problémy s rušením.

A konečně, cena by neměla být jediným hlediskem při nákupu kabelu HDMI. I když nemusíte utrácet majlant za špičkový kabel, nejlevnější kabely nejsou obecně dobrou volbou. Nejprve je vhodné si přečíst technické parametry daného kabelu, a pokud vám v této oblasti chybí znalosti, zeptejte se našich poradců na vhodný kabel, který vám vyberou podle vašich individuálních potřeb. Vyšší cena kabelu následovaná vyšší kvalitou je dobrou a moudrou volbou. Nákup nejlevnějších kabelů může vést ke zklamání, takže se nevyplatí šetřit pár zlotých.

Zenwire představuje nejlepší kvalitu za rozumnou cenu.

Naši zákazníci oceňují produkty Zenwire právě kvůli poměru ceny a kvality. Díky příznivým cenám jsou naše výrobky dostupným řešením pro každého. Nemusíte se tedy bát, že by atraktivní cena byla spojena s horší kvalitou výrobku. Náš obchod Zenwire.eu nabízí pouze a výhradně osvědčené produkty, které úspěšně používáme každý den v našich domácnostech a firmách. Zaručujeme vám spokojenost s nákupem a jsme si jisti, že oceníte všechny kvality našich výrobků.

Máte-li jakékoli dotazy - obraťte se na některého z našich poradců.

Rádi se s vámi podělíme o novinky ze světa elektroniky a pomůžeme vám vybrat to správné zařízení, které bude vyhovovat vašim potřebám.

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl